Zavrieť
Môj účet
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Výpredaj
Košík
eurosports-logo
EUROSPORTS

O nás

Spoločnosť EUROSPORTS s.r.o. sa od svojho založenia v roku 1996 zaoberá distribúciou značiek SHER-WOOD, RENFREW, TEX-STYLE. Od roku 2009 má výhradné zastúpenie pre značky „KAPPA®“, “„ROBE di KAPPA ®“ . A od roku 2018 výhradné zastúpenie značiek ´47 Brand, Wilier, BRIKO, URSUS, Crono, Prologo.

V začiatkoch sme sa zameriavali na veľkoobchod, predaj cez individuálnych veľkoobchodných odberateľov a hokejové kluby všetkých výkonnostných kategórií. V roku 2012 sme otvorili maloobchodnú predajňu v OC Danubia Panónska cesta, Bratislava, ktorú prevádzkujeme aj v súčasnosti. Týmto sa naše portfólio rozšírilo a aktuálne ponúkame široký sortiment kvalitných Talianskych značiek zameraných najmä na fashion, gym a cyklistiku.

Medzi strategické body zahŕňame, zabezpečovať dlhodobú prosperitu a stabilitu spoločnosti o čom vypovedá história a vývoj, ktorým sme si prešli. Sústreďujeme sa na existujúcich zákazníkov, stabilizáciu, dodávateľsko-obchodné vzťahy. Budovanie, upevňovanie a rozširovanie vzťahov so zákazníkmi a partnermi spoločnosti.

Do nášho portfólia môžeme zahrnúť dlhodobú spoluprácu s profesionálnym A klubom HC SLOVAN BRATISLAVA, a.s., Slovenská basketbalová asociácia Bratislava, Good Angels Košice, HKM a.s. Zvolen, HC Košice s.r.o. a ďalšie hokejové, futbalové, tenisové, basketbalové či bežecké kluby. Tak isto máme dlhú tradíciu v podpore hokeja medzi deťmi a mládeže s celoslovenskou pôsobnosťou. Od roku 2018 sme začali aktívne spolupracovať so Slovenským triatlonovým zväzom a podporou našich športovcov.

Spoločnosť EUROSPORTS s.r.o. zastupuje Rastislav Antal na základe Generálneho plnomocenstva konateľa spoločnosti.

Veríme, že naše ekonomické výsledky a stabilita na trhu sú dostatočnou zárukou našej kvality a úspech spoločnosti je založený na dlhoročných skúsenostiach formovaných od roku 1996.